Klasy baletowe nauczania początkowego

Dla dzieci od 7-8 roku życia oraz młodzieży.

Zajęcia obejmują technikę tańca klasycznego, współczesnego (modern i jazz), elementy rytmiki oraz zajęcia z improwizacji.

Realizowany program nauczania przygotowuje do dalszej baletowej i tanecznej edukacji, uwrażliwia na różne rodzaje sztuki, zachęca do poszukiwania własnych środków wyrazu i przyczynia się do wszechstronnego artystycznego rozwoju dzieci. Daje silne podstawy tańca klasycznego w połączeniu z bardzo dobrą znajomością technik tańca współczesnego, co zdecydowanie wyróżnia naszą szkołę.

Naszym atutem jest indywidualne dopasowywanie profilu zajęć do możliwości, umiejętności, talentu i zainteresowań każdego dziecka. Nasi uczniowie biorą udział w Gali Baletowej organizowanej na scenie Teatru Ludowego w Krakowie, konkursach baletowych w kraju i zagranicą, obozach i warsztatach baletowych. Mogą również dołączyć do działających w Krakowskiej Akademii Tańca zespołów- zespołu rytmicznego „Akolada” dla młodszych dzieci oraz Baletu Krakowskiej Akademii Tańca.

Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu, a ich czas trwania i ilość uzależnione są od cyklu nauczania.
Zapraszamy!

Koszt: 240 zł miesięcznie

Wyslij wiadomość na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na powyższe zajęcia - w tytule prosimy o dopisanie nazwy wybranych zajęć. Dziękujemy.