Klasy dziecięce – przygotowawcze

Dla dzieci od 4 roku życia.

Program nauczania obejmuje utanecznienie i umuzykalnienie z elementami rytmiki i przygotowania do nauki baletu.

Program zajęć, ich dynamika, czas trwania i zakres realizowanego materiału dostosowane są do możliwości ruchowych, anatomicznych i psychologicznych dziecka, właściwych dla poszczególnych etapów jego fizjologicznego i emocjonalnego rozwoju. Poprzez ćwiczenia i układy baletowe, zabawy taneczne i rytmiczne rozwijamy kreatywność i koordynację ruchową dzieci oraz ich wrażliwość na taniec i muzykę.

Zapewniamy bezpieczny przebieg kształcenia, a także dbałość o ewentualne korygowanie dziecięcych wad postawy. Stopniowo wprowadzamy dzieci w świat baletu klasycznego i współczesnych technik tańca, ucząc je zarówno podstaw techniki tańca, jak i umiejętności realizowania baletowej pasji. Nasi uczniowie biorą udział w Gali Baletowej organizowanej na scenie Teatru Ludowego w Krakowie.

Zapraszamy! Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają po 60 minut.

Koszt: 190 zł miesięcznie

Wyslij wiadomość na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na powyższe zajęcia - w tytule prosimy o dopisanie nazwy wybranych zajęć. Dziękujemy.