Balet dla maluchów

Dla dzieci od 3 roku życia!

Zajęcia dla najmłodszych dzieci w formie atrakcyjnych zabaw baletowych i muzycznych pod okiem doświadczonych i życzliwych pedagogów z pasją.

Ich celem jest rozwijanie kreatywności ruchowej właściwej trzyletnim maluszkom, możliwości fizycznych dzieci, a także pełne wykorzystanie ich energii oraz ciągłe stymulowanie ich wyobraźni ruchowej.

Maluchy rozwijają wrażliwość na muzykę, oswajają przestrzeń, a poprzez ruch uczą się wyrażać swoje emocje, pomysły i wyobrażenia. Bezpieczna, ciepła i twórcza atmosfera zajęć! Znakomite przygotowanie do dalszej nauki baletu w klasach dziecięcych.

Gorąco polecamy! Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu (45 minut).
Zapraszamy!

Koszt:  4 zajęcia (karnet ważny przez 6 tygodni) - 120 zł; 1 lekcja- 40 zł

Wyslij wiadomość na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na powyższe zajęcia - w tytule prosimy o dopisanie nazwy wybranych zajęć. Dziękujemy.