Dzień Otwarty w Gimnazjum

Serdecznie zapraszamy Rodziców przyszłych gimnazjalistów zainteresowanych podjęciem przez dzieci edukacji w Niepublicznym Dwujęzycznym Gimnazjum Open Future International School w roku szkolnym 2016/2017 na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się w środę, 17 lutego 2016 o godzinie 17.30 w budynku szkoły przy ul. Kwiecistej 25 w Krakowie.

Podczas spotkania będą Państwo mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat metod nauczania i oferowanych zajęć, a także będzie możliwość poznania niektórych nauczycieli gimnazjum.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 16.02.2016 na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.