MyOpenFuture
Logo Open Future

Dzień integracyjny - relacja filmowa

Wspominamy dzień integracyjny 31 sierpnia 2015 r. w czasie, którego naszym uczniom udało im się nie tylko poznać nowych kolegów, nauczycieli oraz szkołę, ale także wykonać pierwsze grupowe zadania. Klasy 1 blue, 1 green oraz 1 purple stworzyły bębniące orkiestry, zbudowały rakiety, które odbyły kosmiczną podróż w naszym szkolnym ogrodzie, a wszystko to w rytm piosenek o planetach i gwiazdach oraz w towarzystwie owacji dopingujących Rodziców.

Podróż w kosmos już za nami – przed nami nowy rok szkolny. My już wystartowaliśmy i czujemy się fantastycznie:) Jesteście ciekawi co łączy bębny z rur i folii, kosmiczną rakietę z kartonu oraz sztafetę z drewnianym pociągiem na mecie? Zapraszamy do oglądnięcia relacji filmowej.

 

Share