Uzyskanie wpisu do Rejestru Szkół Urzędu Miasta Krakowa

Z radością informujemy, że Urząd Miasta Krakowa po skontrolowaniu dokumentacji naszej szkoły dokonał wpisu Open Future do rejestru szkół podstawowych w Krakowie. W ten sposób zakończył się proces rejestracji szkoły i od pierwszego września możemy ruszać z nauką!

Dzielimy się tą informacją, ponieważ my byliśmy pewni, że szkoła spełnia wymagania zarówno Sanepidu, Straży Pożarnej jak i Kuratorium Oświaty (te instytucje zaakceptowały nas wcześniej i ich opinie przedstawiliśmy w UMK), ale wiele osób nas dopytywało, czy napewno ruszymy od września. Bez wpisu do rejestru nie można prowadzić nauki, więc nie dziwiło nas wcale, że rodzice z jednej strony zaufali nam ogromnie podpisując z nami umowy na podstawie naszych zapewnień, że wszystko się uda, ale z drugiej strony pewnie martwili się, czy procedury i przepisy nas nie przerosną. Jak więc widać - dotrzymujemy słowa, wiedzieliśmy, co robimy i wszystkie zawarte umowy o kształcenie dzieci będą realizowane zgodnie z naszymi obietnicami. Cała procedura rejestracji szkoły zajęła 2 miesiące, a po drodze natrafiliśmy w urzędach w większości na bardzo życzliwe osoby, które nam doradziły i pomogły w tym zadaniu. Kliknij obraz, aby go powiększyć!

Zaświadczenie o wpisie Open Future do rejestru szkół w UM Krakowa