Dni Otwarte w Gimnazjum - 14.04 godz: 17:30

Gimnazjum w Open Future właśnie rozpoczęło rekrutację. Zapraszamy na Dzień Otwarty 14.04.2015 o godz. 17:30 na ul. Kwiecistej 25 w Krakowie. Będzie okazja dowiedzieć się dlaczego warto wybrać edukację zgodną ze światowymi standardami. Powiemy także, co zyska i jakie perspektywy na przyszłość zdobędzie uczeń Open Future International School.

Zapraszamy również młodzież - przyszłych uczniów Open Future International School - będą dla nich zorganizowane warsztaty przyrodnicze. Poprowadzi je Pani Marta Labocha-Derkowska, która od września będzie uczyła dzieci w gimnazjum biologii.

Bardzo prosimy o potwierdzenie przybycia na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem "gimnazjum" oraz informacjami:

• nazwisko osoby zgłaszającej
  • ilość dzieci

Pomoże nam to dobrze zaplanować zajęcia i przygotować odpowiednią ilość krzeseł oraz poczęstunku dla Państwa.