Dzień Otwarty w Open Future

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w Open Future, który odbędzie się 29 stycznia o godzinie 17.30 w budynku szkoły przy ulicy Kwiecistej 25.

Dzieci będą miały okazję uczestniczyć w ciekawych warsztatach, a Rodzice w tym czasie - w spotkaniu informacyjnym dotyczącym spraw organizacyjnych oraz metodyki IBO, według której uczą się dzieci w naszej szkole i przedszkolu. Mamy nadzieję, że to spotkanie pozwoli zarówno Państwu jak i dzieciom zobaczyć, jak ciekawa i inspirująca może być nauka w Open Future International School.

Bardzo prosimy o mailowe (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczne (502 94 77 94)  potwierdzenie udziału do 23 stycznia.

Serdecznie zapraszamy!