MyOpenFuture
Logo Open Future

Dzień Otwarty w szkole podstawowej

Serdecznie zapraszamy Państwa oraz Państwa dzieci na zajęcia i warsztaty w dniu 12.11.2015 w godzinach 17.30-19.00. W tym dniu w naszej szkole będziemy obchodzić hinduskie święto światła Diwali, które przybliża naszym uczniom i wychowankom odmienne tradycje i obyczaje, co jest jednym z elementów edukacji międzynarodowej w naszej szkole.

Kandydatów do naszej szkoły serdecznie zapraszamy na warsztaty przygotowane i prowadzone przez naszych nauczycieli, a rodziców w tym czasie zapraszamy na prezentację oferty szkoły oraz informacji o międzynarodowym programie nauczania Primary Years Programme. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Zajęcia mają charakter otwarty, zapraszamy również Państwa znajomych i przyjaciół z dziećmi w wieku od 5 do 6 lat.

Bardzo prosimy o mailowe potwierdzenie chęci uczestnictwa do dnia 11.11.2015 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Share